KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967027

nr 1596 7027

Lykke Vigen

(f. 1927), Danmark

Oljemålning, "Mallorca". Signerad, daterad -61. Olja på duk, 71x96 cm, yttermått inklusive ram: 85x110 cm

Lykke Vigen, född 1927, dansk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 5 februari 2024
kl 18:10:32

Lykke Vigen

Läs mer om Lykke Vigen